Kojące kolory ścian w sypialni

0
114

Sypialnia jest miejscem relaksu. To twoja oaza spokoju i powinna wprawiać cię w kojące wibracje. Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tej przytulnej i spokojnej atmosfery w sypialni jest zastosowanie odpowiedniej kolorystyki. Oto odcienie, które zmniejszają stres i niepokój, a działają uspokajająco i kojąco.

Lawenda jest idealnym odcieniem fioletu

Mówi się, że fioletowy jest odcieniem redukującym stres, a podczas gdy głębsze fiolety często mogą być intensywne na twoich ścianach, wyciszona lawenda utrzymuje spokój i chłód.
Zielony jest świetnym odcieniem dla twojej sypialni, ponieważ ma zarówno ciepłe, jak i chłodne elementy. Do wyboru jest mnóstwo odcieni. Najlepsze są ledwo słyszalne szepty zieleni w neutralnym pomieszczeniu. Jako kolor naturalnego świata, zielone ściany przyniosą ci poczucie spokoju i zadowolenia.

Odcienie i uczucia

Według większości badań i ankiet odcienie niebieskiego najlepiej nadają się do promowania kojących uczuć. Mówi się, że spowalniają tętno, a nawet obniżają ciśnienie krwi, co jest idealne do miejsca przeznaczonego na relaks. Poszukaj jasnoniebieskiego, który odzwierciedla kolor nieba w rześki, bezchmurny dzień. Pamiętaj tylko, aby unikać pastelowych odcieni, aby Twoja sypialnia nie przypominała pokoju dziecinnego. Szary. Wystarczy odrobina szarości na ścianach sypialni, aby wywołać bardzo uspokajającą obecność. Zachowaj miękkość i subtelność, aby nie było zbyt dramatycznie ani przygnębiająco. Ponieważ szary kolor jest neutralny, będzie idealnie pasował do wszystkiego, co już posiadasz w sypialni.
Ciemnoniebieskie kolory dobrze wpływają, wywołując uczucie mądrości i głębokich uspokajających wibracji. Jest to bardzo bogaty odcień, więc aby nie wydawać się zbyt intensywnym, zmieszaj go z kontrastowymi kolorami zamiast zakrywać nim cały pokój.
Kolor ma zdolność wysyłania uzdrawiających, kojących i uspokajających wibracji do twojego ducha, dzięki czemu czujesz się odświeżony i odrodzony. Rozważ ulepszenie ścian sypialni o jeden z tych odcieni i zobacz, jak poprawiają się twoje wzorce snu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here