Nowoczesny fotel biurowy – najlepsze rozwiązanie dla Twojego kręgosłupa

Praca siedząca to poważne wyzwanie dla całego organizmu, szczególnie dla kręgosłupa. Krzesło, na którym spędzamy po kilka godzin dziennie powinno być ergonomiczne oraz funkcjonalne. Jeżeli zatem chcesz zapewnić sobie znacznie większy komfort podczas pracy przy biurku, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz nowoczesny fotel biurowy dostosowane do swoich potrzeb!

Dysponujemy bogatą ofertą foteli biurowych, wśród których znajdują się krzesła obrotowe, z podnóżkiem, czy wysokim zagłówkiem. Dysponujemy bogatym wyborem wyposażenia biurowego, nie tylko foteli. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie wykonane są w najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wysoki komfort codziennej pracy przy biurku.

Ergonomiczne fotele w naszym sklepie

Wśród naszych produktów znajdziesz fotele gamingowe, bujane, a także fotele typu uszak. Każde z tych krzeseł występuje w kilku wersjach obicia. Do wyboru mamy wysokogatunkową skórę ekologiczną, fotele ze specjalnej siatki gwarantującej wysoki poziom wentylacji, a także fotele z tapicerką materiałową, która wykonana jest z odpornej na przetarcia i zabrudzenia tkaniny. Wszystkie fotele, jakie znajdziesz w naszym sklepie to doskonały sprzęt do nauki, pracy, a także wypoczynku. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o osobach, które uczą się online, wykonują prace biurowe, a także surfują po sieci, czy grają w gry.

Nowoczesne fotele biurowe – najlepsze rozwiązanie na zdrowy kręgosłup

Nowoczesne fotele biurowe dostępne w naszym sklepie spełniają minimalne wymogi określone przez Ministra Pracy. Każde z nich, dzięki co najmniej pięciopodporowej podstawie wyposażonej w kółka jezdne jest stabilne, a jego siedzisko oraz oparcie zapewniają swobodę ruchów i wygodną pozycję ciała. Wszystkie krzesła posiadają regulację wysokości oparcia oraz siedziska, która znajduje się między 400 a 500 mm licząc od podłogi. Ponadto, każdy produkt posiada regulację pochylenia oparcia w zakresie 5⁰ w przód oraz 30⁰ w tył. Ponadto, istnieje możliwość obrotu krzesła wokół osi pionowej w zakresie 360⁰, a produkty wyposażone w podłokietniki, umieszczone są zgodnie z zaleceniami – na wysokości pomiędzy 190 a 250 mm mierząc od płyty siedziska.

Wszystkie fotele mają wyprofilowane siedzisko oraz oparcie zgodnie z naturalnym wygięciem kręgosłupa, co przyczynia się do maksymalnego komfortu podczas ich użytkowania. Co więcej, ich mechanizmy są łatwo dostępne i proste w obsłudze – istnieje możliwość ich obsługi w pozycji siedzącej.

Redakcja look-design.pl